KINGSMANHAKKIMIZDA

Misafirlerimize her daim beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak bizim standardımız. Üyelerimizi  şaşırtacak derecede detaylı çalışma stilimiz ise bizim alametifarikamız! Bunu mümkün kılan ise, ekibimiz! Dünyanın en önemli devlet adamlarını, krallarını ve sanatçılarını Türkiye’de misafir eden ekibimizin tecrübeleri de konforunuzun garantisi!

Türkiye’ye yolunuz düştüğünde, bu özel ekip tarafından sunulan çok özel  servisleri ve tasarımları deneyimleme şansınız olacak. Üyelerimize sunduğumuz   hizmetlerde kişiselleştirmeyi önemsiyoruz. Bunun için sanat, moda ve teknolojiyi bir harmoni haline getiriyoruz.

İstanbul’un büyüleyici tarihinin izini sürerken, kendinizi bir anda dünyaca ünlü tarihi çarşılarımızda  bulacak, geleneksel ve lüksün buluşmasına şahitlik edeceksiniz! İstanbul...Sadece  bir başlangıç, iyi bir başlangıç...Antalya’nın büyülü koyları... Kapadokya gizemli coğrafyası hepsi ve daha fazlası….

Kısa süreli tatil, Türkiye’de yaşama fikri, ya da çeşitli iş-yatırım fırsatları için Türkiye’de bulunduğunuz dönemde özel servislerimiz sayesinde tüm planlarınız başarılı ve keyifli olacak!İŞ ORTAKLARI İÇİN KINGSMAN


Oteller ; Concierge hizmetlerini daha çeşitli ve renkli hale getiren,teknoloji ve kişiselleştirilmiş servislerimizi  üst düzey misafirlerinize otel dışında da sunabilirsiniz!Müşterileriniz 7/24 çalışan çağrı merkezimizden faydalanabilir.

Acenteler, Özel müşterileriniz için  asistan, koruma, protokol  hizmetlerinizi özel ekibimizden eşliğinde, misafirlerinize en iyi hizmeti sunabilirsiniz!

Organizasyon şirketleri ; Organizasyon hizmetlerinde karşılama, uğurlama,protokol düzeni,, oturma düzeni, yemek düzeni ve hediye seçimi gibi detaylı konularda daha önce dünya liderlerinin Türkiye’de misafir eden ekibimizin tecrübelerinden faydalanabilirsiniz.